Перейти к содержимому


Самый Популярный Контент


#4907 Новости одной строкой

Написано ussd 14 April 2017 - 13:16

Дякую, повішав прямо на вхідних дверях.

Для розуміння, чим зараз займаємося:

1) Заключено договір з "Київводоканалом" (чекаємо перепломбування лічильників);

2) Подані документи в "Київенерго" (чекаємо на опрацювання);

3) Сьогодні Олександр повинен поїхати в "Київгаз" (починаємо процес підписання угоди з ними);

4) Підшукуємо прибиральницю для 1 секції (ймовірно, людина скоро приступить до роботи);

5) Дмитро займався дренажкою - могли бачити розкопані труби біля сходів в зелену зону (ДБК, коли доробляло дренажку за моїми скаргами півтора роки тому, не довело її на 20 см. до дренажного колодязя і просто закопало землею - доробляємо), прочищав решітки дощової каналізації і приймальну групу колектору (де заходить струмок).

6) Сьогодні приїжджала вишка - виправила проблеми по 2 ліхтарях, які не світилися.

7) За нашими зверненнями "збірна" комунальників району (ЖЕК, УЗН і т.д.) дочищають місця знесених гаражів на підйомі.


 • Bushmen-2007, Юрий, _Рижанка_ и 15 другим это нравится


#1837 Створення ОСББ

Написано ussd 07 November 2016 - 20:13

Шановні співвласники квартир та нежитлових приміщень!

 

Повідомляємо, що за результатами установчих зборів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Сирецький бояр" (м. Київ, вул. Ризька, буд. 73-Г), які відбулися 16 жовтня 2016 року, а також письмового опитування, проведеного у встановлений законом строк (15 днів з дати проведення зборів), прийняті позитивні рішення з усіх питань порядку денного.

 

1)              З питання "Створення об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку та затвердження його назви" позитивно проголосували власники 52,6% від загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Проти висловились власники 1,34% площі. Були присутніми на зборах, але так і не проголосували – власники 0,41% площі;

2)              З питання "Затвердження Статуту об‘єднання" позитивно проголосували власники 52,04% від загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Проти висловились власники 1,89% площі. Були присутніми на зборах, але так і не проголосували – власники 0,41% площі;

3)              З питання "Вибори правління об‘єднання" позитивно проголосували власники 51,29% від загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Проти висловились власники 2,64% площі. Були присутніми на зборах, але так і не проголосували – власники 0,41% площі;

4)              З питання "Вибори Ревізійної комісії Об’єднання" позитивно проголосували власники 52,03% від загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Проти висловились власники 1,9% площі. Були присутніми на зборах, але так і не проголосували – власники 0,41% площі;

5)              З питання "Надання повноважень представнику Установчих зборів Об’єднання щодо державної реєстрації Об’єднання" позитивно проголосували власники 52,6% від загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Проти висловились власники 1,34% площі. Були присутніми на зборах, але так і не проголосували – власники 0,41% площі.

 

Таким чином, вирішено:

1) Створити Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Сирецький бояр";

2) Затвердити Статут об'єднання у запропонованій ініціативною групою редакції;

3) Обрати правління об'єднання у кількості шести осіб, персонально:

- Іванченко Роман Миколайович,

- Сердюк Михайло Вікторович,

- Косінога Наталія Анатоліївна,

- Водолазька Ольга Степанівна,

- Горін Артур Володимирович,

- Голенков Сергій Борисович.

4) Обрати ревізійну комісію об'єднання у кількості трьох осіб, персонально:

- Малахов Олександр Олександрович,

- Мельник Юрій Віталійович,

- Золотухін Юрій Валерійович.

5) Надати повноваження Іванченку Р.М щодо державної реєстрації об’єднання.

 

У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ, ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 7 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ ЗАРЕЄСТРУВАЛА ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "СИРЕЦЬКИЙ БОЯР"

 

 

Дякуємо всім, хто підтримав створення об'єднання!


 • Артур, Max&Oksana, slivka и 15 другим это нравится


#2122 Дорога

Написано ussd 23 November 2016 - 15:49

Сьогодні КП "ШЕУ" за дорученням голови РДА Шевченківського району і за дозволом (приписом) поліції встановлює направляючу огорожу (стовпці) вздовж магазину "Зелена галерея". В процесі виникли проблеми з прибиранням припаркованих автомобілів - деяких власників вдалося видзвонити, деякі машини ми разом з викликаним патрулем поліції змогли відштовхати. Один габаритний автомобіль з автоматичною КПП відштовхати не вдалося - тому два стовпці буде доставлено пізніше (хоча отвори в асфальті під них зробили ще вчора).

На вигляд нічого особливого, але, насправді, це фінал річної роботи - знадобився десяток звернень, дві особисті зустрічі з головою РДА та одна з керівником ШЕУ, потім була бюрократична робота ШЕУ з поліцією.

Для розуміння, вартість одного стовпця (за цінами ШЕУ станом на минулий рік, без робіт з встановлення) - близько 400 грн. Якщо врахувати час роботи техніки (вантажівка-буксир, компресор для молотів, Газель), бригади дорожників, цемент і т.д. - то вартість можна помножити на 2. Там десь півтора десятки стовпців, тобто загальна вартість - понад 10 тис. грн, це затрати міста. 

Далі ще має бути бюрократична робота з КП "Київдорсервіс" для встановлення знаків і нанесення розмітки - пішохідних переходів на перехресті Ризької-Вавилових.

Дякую всім, хто підключався, це й Михайло й Олексій з Ольгою!
#4873 Новости одной строкой

Написано ussd 12 April 2017 - 22:51

В нашому дворі встановлено сітку для збирання СКЛА, ПЛАСТИКУ, ПАПЕРУ. Будьласка, долучайтеся до роздільного збору сміття!
 • Артур, Bushmen-2007, Юрий и 11 другим это нравится


#4435 Новости одной строкой

Написано ussd 05 April 2017 - 00:49

Доброго вечора!

Сьогодні займалися бюрократичними питаннями - оформлення людей в штат, Олександр Букрєєв їздив в "Київенерго" і "Київводоканал" щодо перезаключення угоди (і поїде завтра).

Поки в нас некомплект по одній прибиральниці та електрику. Дмитро (слюсар - сантехнік) виконує заявки і за себе і за електрика.

По другій секції прибиральниця Леся почала працювати з 25 поверху. Прохання приглядатися до її роботи (поки - тільки миття підлоги, для дверей і вікон ми ще не купили їй інвентар та хімію), можливо є сенс повернути "табелі прибирання" на поверхи?

Але, що я хочу підкреслити, на 25 поверсі прибирати просто жахливо! Там купи будівельного сміття та битої цегли. І подібна ситуація на багатьох поверхах. Величезне прохання - спробуйте розібратися на своїх поверхах, хто власник сміття і домовитися, щоб прибрали.

Як тільки Олександр Букрєєв трохи звільниться від бюрократичних питань, я буду ставити йому задачу пройти всі поверхи і з'ясувати - чиє сміття. Якщо люди не прибиратимуть, вибачте - але будемо переміщувати під двері. Бо просто в поточних умовах будь-яке миття підлоги - це порожня трата часу.


 • Артур, Lusy, Bushmen-2007 и 11 другим это нравится


#6797 Новости одной строкой

Написано ussd 12 September 2017 - 17:34

Якщо є проблема з прибиранням - залишаємо заявку диспетчеру. 

Тільки от якщо йдеться про 25 поверх першої секції - то прибиральниці, мабуть, краще взагалі НЕ заходити на той поверх, поки звідти не зникнуть викладені мешканцями гори битої цегли і супутнього пилу. Для початку жителі поверху повинні навчитися поважати самі себе і своїх сусідів.
#262 Новости одной строкой

Написано ussd 05 September 2016 - 11:53

На вихідних закінчив ремонт бетонного пандусу (на повороті біля гуртожитку). Нагадаю, після минулої зими він частково "посипався" - очевидно, один з мішків цементу М500 виявився неякісним. 

Наразі я очистив пандус, загрунтував його (кілька літрів "Лимонки" залишилося після ремонту в квартирі), підштукатурив (купив та витратив 5 кг цементу М500), а потім покрив банкою гумової фарби (захистить бетон від води і можливо трохи покращить зчеплення для взуття).

Підштукатурив не зовсім рівно - але, вже вибачте, робив ввечері після роботи при поганому освітленні і простим шпателем.

KVA пропонував зробити покриття більш складним - з гравієвою присипкою для кращого зчеплення зі взуттям, але мене вже на це не вистачило, перепрошую.

Щодо бюджету прозвітую, але він зовсім невеликий: пензлик, гумова фарба (біля 70 грн) і 5 кг цементу. Якщо ви не проти, то компенсую собі ці затрати з наших спільних коштів.

В ході робіт вкрали одну фішку (мою) і три баклажки від грунтовок, які використовував в якості загородження.

В цілому - сподіваюся, що всім, а особливо мамам з візочками, буде комфортно.

Надалі по плану відновлення розмітки, фарбу для неї давно закупили. Просив Дмитра, щоб він озвучив ціну і зробив це, але в нього ніяк руки не дійдуть.
#660 Новости одной строкой

Написано ussd 26 September 2016 - 13:39

1) Почали відновлення розмітки. Лінія вздовж стіни особливо необхідна темними осінніми вечорами - звісно, вона нікого не захистить, як паркан, але, нагадую, що саме таким був компроміс між водіями та пішоходами.

Минулого року ми замовляли ці роботи в фірми "ЗнакиЮА" (профільний підрядник "Київавтодору") - вони наносили фарбу спеціальною машинкою, шар фарби досить тонкий.

Цього року вирішили спробувати нанесення фарби валиком (шар відчутно товще, якість фарби - краще), роботи виконує Дмитро, я зі свого боку йому вчора допомагав. Фарби, на жаль, не вистачило - тому робота буде в два етапи. 

Побачимо, як триматиметься цей варіант розмітки, по ціні старий та новий варіант вийдуть +- однакові. Проблема в тому, що асфальт біля гуртожитку - вкрай неякісний, придивіться - там просто ямки та щілини глибиною в сантиметри (!), в пори забивається бруд, який звідти не вимести ні віником, ні пилососом, ні щіткою. Ну, подивимось.

1) Вчора з Богданом з 1 секції (якщо переплутав ім'я - пробач діряву голову, будь ласка) почистили доріжку до метро (сходи, поворот) від піску. Зробили невеликі канавки збоку для стоку води - їх би ще поглибити/продовжити, але вже було темно. Якщо в когось буде натхнення - лопата в консьєржів, 20 хвилин зарядки - корисно для здоров'я! :)

Дякую моєму напарнику, людина взагалі не ходить по тій доріжці - але не пошкодувала сил та часу!


 • Slicer, Артур, Max&Oksana и 9 другим это нравится


#4914 Новости одной строкой

Написано Symbol 14 April 2017 - 21:25

Сегодня наши соседи посадили невероятно красивое миндальное дерево на нижней дорожке. Спасибо огромное!!!!!


#4646 Парковка перед входом в подьезд

Написано Farka 10 April 2017 - 01:42

Владелец авто аі 8131 ес как то вы зачастили оставлять машину на спуске.

 

Вы с какого бодуна решили, что въезд к тому - будет вашей парковкой?

То авто свое поставите абыкак, то калесеком кокетлево влезете на бровку.

 

Отвечаю на серию идиотских вопросов сразу:

1.А кому она мешает?

Она бесит, всех кто заезжает. Если не догадываетесь, что часть спуска - не парковка в принципе, то я вам напишу записочку и повешу на силикатный клей на лобовое стекло.

2. А где мне ее ставить?

ПАРКИНГ ПОД ДОМОМ, не возле, не на спуске, не на тротуаре и даже не на газоне. Это ВАШИ проблемы и ответственность.

 

Слайды. Фото сделаны в разные дни.

388a85960e50.jpg[/url]

402a68353b82.jpg[/url]

d90a3aa5e888.jpg[/url]


 • Bushmen-2007, Юрий, VAV и 9 другим это нравится


#4439 ОКУРКИ из окон!!!

Написано Symbol 05 April 2017 - 11:11

Уважаемые жильцы!!! Хоть между некоторыми из нас громадная культурная пропасть, большая просьба не бросать окурки из окон и балкона! Уже который день наблюдаю, как вычищенные клумбы дворником с утра, превращаются в пепельницу вечером, причём окурки летят без стеснения, когда люди находятся под домом. Мы были этому свидетели неоднократно. На постоянной основе это делает сосед из первой (квартиры 9, 0) или второй (квартиры 1, 2) секций с 1-15 этаж.


#4290 Новости одной строкой

Написано w0w4ig 01 April 2017 - 20:56

При спуске по Рижской остановилась машина, водитель вышел и выбросил мешок с мусором на месте бывшей приемки. С применением ярких эпитетов объяснил, что так делать нельзя. Убирать отказался, закинул ему мешок в машину. Вытащил, орал про вторжение на частную собственность. После второго раунда разговора сказал, что я победил, положил мешок в машину и уехал в закат.13469075.jpg


 • Slicer, Артур, _Рижанка_ и 9 другим это нравится


#4231 Новости одной строкой

Написано ussd 31 March 2017 - 13:40

Шановні сусіди!

З 1 квітня 2017 року утриманням будинку та прибудинкової території буде займатися ОСББ "Сирецький бояр", ТОВ ЕК "Комфорт-Майстер" припиняє свою роботу в нашому будинку.

З будь-яких питань прохання звертатися в диспетчерську службу за новим номером 523-56-26.

Звертаємо вашу увагу, що в першій половині квітня ОСББ надішле вам квитанції для оплати внесків за утримання будинку (за квітень) - це буде зроблено дещо "наперед" для акумуляції коштів під виплату заробітної плати двірникам, диспетчерам та іншому персоналу. Якщо у вас буде можливість заплатити відразу за декілька місяців - це б дуже спростило нашу роботу (саме так зроблять члени правління ОСББ). 

В початковий період (доукомплектування штату, вирішення організаційних питань) можливі нестабільності в роботі - прохання поставитися до цього з розумінням, правління ОСББ докладе максимум зусиль, щоб ви не відчули незручностей.

 

В.о. голови правління ОСББ Роман Іванченко
#3192 Парковка перед входом в подьезд

Написано Farka 19 January 2017 - 02:19

Гололед, снег, туман - не беда.

У нас сегодня вечер автомудака.

 

Специально для обладателей колесных друзей, публикуем победителей сегодняшнего вечера.

 

Первое место:

e0ff1a5d755bt.jpg

 

Второе место:

b36d0ec8c013t.jpg
 
Третье место (внезапно с цензурой):
1f34996d86b6t.jpg
 
Желаем нашим победителям ненасоработавших на паркинг, недолгих лет, встретить достоиное быдло на дороге и что б ни одна страховка не покрыла вашу печальку. И специально для них дарим песню 

 • Bushmen-2007, Юрий, _Рижанка_ и 9 другим это нравится


#1167 Дорога_до_метро

Написано ussd 18 October 2016 - 00:06

Версія про зомбаків, які кидають урни в кущі виправдалася :)

Майстер УЗН традиційно не поспішає направляти своїх спеціалістів, а залишати доріжку без урн не можна - треба, щоб люди звикали, що урни є без варіантів, на рівні рефлексу. 

Тому ввечері дорогою додому я з ліхтариком поблукав кущами і таки знайшов всі урни. Вони були метрах в десяти від початкового місця (от у когось енергії), відніс назад. Стоїмо! :) 


 • Max&Oksana, slivka, _Рижанка_ и 9 другим это нравится


#7167 Охрана паркинга

Написано ussd 14 October 2017 - 17:17

Я намагався знайти контакт з фірмою, яка орендує паркінг у ДБК - на жаль, безуспішно. Моя думка - паркінг потрібно забирати в управління ОСББ. І навіть не з міркувань фінансових, а з міркувань техногенної безпеки. Вони його просто вбивають  - пожежка вимкнена, вентканали деякі вже проржавіли і їх треба міняти, навіть зламаний кран в санвузлі замінити не бажають.

Але до цього потрібно бути готовими: 

1) Потрібно розуміти, що з котельнями ми вже повінстю розібралися. Це наш пріорітет. Туди вже пішло: 26 тис. грн на розширювальний бак (+вартість заміни), 44 тис. грн на теплотехнічні випробування і виготовлення режимних карт (поки оплачено на 50%), 24 тис. грн на підготовку документації та оформлення дозволів на експлуатацію. І в останній момент, як чорт з табакерки вискочив "Київгаз" з вимогою оформити дозвіл на викиди (орієнтовно це ще 40 тис. грн);

2) Потрібно розібратися з "Київенерго". Я писав про космічний рахунок і про причини його виникнення, їх треба усунути.

Якщо не вирішивши цих глобальних питань вхопитися за паркінг, то він нас може просто потопити.


 • Slicer, Артур, Хатшепсут и 8 другим это нравится


#6937 Новости одной строкой

Написано ussd 25 September 2017 - 13:26

Враховуючи, що УЗН, на жаль, вміє в основному пиляти - домовився з кваліфікованим спеціалістом, якого мені рекомендували інші люди, обстежити ті дерева, які ще можна врятувати. 

Думаю, навіть якщо це буде коштувати дорого - то краще врятувати 100-річний дуб, ніж витратити ті ж гроші на закупівлю саджанця і посадку нового дерева (якому ще треба прийнятися і вижити).

Сьогодні обстежуємо.
#6847 Парковка перед входом в подьезд

Написано ussd 19 September 2017 - 13:01

Шановний, Lambord. На наведених вами фото автомобілі припарковані з грубим порушенням Правил дорожнього руху.

Якщо бути конкретним, то Пункту 15.10:

Стоянка забороняється: на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів,

де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

Ви бачите там 2м. проходу? Ні, і я не бачу!

Якщо говорити з неформальної точки зору, то я можу вам з однодумцями позичити кельму і відро цементу, щоб в черговий раз поремонтувати бордюрні камені, які поруйнували при заїзді на тротуар. А потім ще можна перекласти просілі ФЕМи, перекопати і пересіяти витолочену в 3-х місцях траву, пересадити зламаний кущ.

Чому за це все мають платити інші мешканці будинку, які не наносять ці збитки?

Тротуари навколо нашого будинку НЕ можуть бути місцем для стоянки, як з юридичної точки зору (згідно ПДР), так і просто с нормальної господарської логіки! Предмету для обговорення немає.

 

 

 

 

  • Slicer, Bushmen-2007, Юрий и 8 другим это нравится


#6832 Парковка перед входом в подьезд

Написано Symbol 19 September 2017 - 00:20

Люди, ау! Вы что?! Зачем ещё в парк лезть с парковкой, если паркинг рассчитан на 440 мест?!!! Давайте демонтируем футбольное поле, ну ещё 20 автомобилей поместятся. И что дальше? Дом активно заселяется, автомобилей все больше и больше. В паркинге уже более 100 мест занято.
Давайте жить цивилизованно и комфортно, а не причинять своей жадностью неудобства(((
 • Slicer, Bushmen-2007, _Рижанка_ и 8 другим это нравится


#6813 Парковка перед входом в подьезд

Написано ussd 18 September 2017 - 18:25

Можу навести приклади. Випадок №1 - приїхала бригада КП УЗН, щоб зняти аварійне дерево, яке збиралося впасти якраз на припарковані автомобілі - ми близько години шукали власників цих самих автомобілів. А це простій вишки і бригади, який коштує багато міських грошей, сплачених нами всіма до бюджету. 

Випадок №2 - приїхала бригада КП ШЕУ, щоб провести дорожні роботи на Ризькій (біля "Зеленої галереї") - припарковані авто довелося відштовхувати вручну (на передачі) наряду поліції, бригаді ШЕУ і мені разом з ними. Якраз тому, що не було номерів телефонів. Одна машина була на автоматі, через неї тепер два стовпчики під "Зеленою галереєю" з чорної труби, а не такі, як всі;

Випадок №3 позитивний - в автомобіля в підземному паркінгу почало травити ГБО і газом затягнуло всі під'їзди до 25 поверху, тоді номер телефону був - власника авто вдалося оперативно розшукати і все обійшлося.

 

Це я перерахував те, що взагалі-то НЕ стосувалося неправильної парковки!

Боїться залишати телефон той, хто розуміє, що паркується не по-людськи. Але тоді не треба ображатися, що "на горіхи" дістається машині.


 • Slicer, Bushmen-2007, Юрий и 8 другим это нравится