Перейти к содержимому


Фотография

Статут ОСББ


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 12

#1 Slicer

Slicer

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 259 сообщений

Отправлено 18 October 2016 - 11:00

Статут ОСББ:

https://docs.google....0a5ec4aczE/edit


  • Max&Oksana это нравится

#2 123

123

    Новичок

  • Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 18 October 2016 - 17:19

Вопрос касательно данного пункта: 
Мета створення, завдання та предмет діяльності Об’єднання:
"звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені законом та цим Статутом внески і платежі, у тому числі відрахування до резервного та ремонтного фондів;"
 
Если собственник не согласен с суммой и с целью на которую собираются тратить средства т.н. Об’єднання, то как будет решаться вопрос?
 
Собрание состоялось 16.10, но у тех у кого по тем или иным причинам не было возможности присутствовать до сих пор не получили анкету для голосования. Почему?
 
П.С. за создание ОСББ не против, но чтобы во главе было независимое имеющее опыт в данном деле лицо. 
Буду требовать отчет о финансовых расходах т.н. Об’єднання.

  • Милана это нравится

#3 ussd

ussd

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 602 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 18 October 2016 - 18:01

Шановний 123,

1) При встановленні тарифів та будь-яких платежів їх розмір та цільове призначення повинні погодити загальні збори. І не просто загальні, а потрібно зібрати голоси власників 75% площі будинку. Я впевнений, що через таке "сито" можуть пройти лише дійсно зважені рішення. Особливо враховуючи, що частина квартир досі не відображені в реєстрі - потрібен майже консенсус.

Звісно, завжди може бути хтось, кого все не влаштовує - ну але в законі прямо вказано, що рішення 75% є загальнообов'язковим.

2) Анкету ми вам з радістю надамо, але справа в тому, що їх не можна просто рокидати в поштові скриньки і т.д. - їх потрібно вручити особисто і під вашою анкетою також ставить підпис той, хто вас опитував. Тому ми зараз всіх, хто не був на зборах, обдзвонюємо і домовляємося - щоб вони заповнили. Якщо б ви мене набрали самі (0676578829) - то я був би тільки вдячний і з радістю передав би вам анкету хоч і сьогодні ввечері.

3) Ми обрали таку архітектуру управління: правління (всі, хто виявив ініціативу та захотів працювати), яке буде працювати на волонтерських засадах + найманий менеджер, який буде працювати повний день за зарплату. Цього менеджера ми оберемо в прозорий спосіб, але вже тоді, коли в нас буде 50% за ОСББ. Звіти про витрати є обов'язковими, тут двох думок не існує.


  • Slicer, Артур, Хатшепсут и еще 1 это нравится

#4 Symbol

Symbol

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 706 сообщений

Отправлено 18 October 2016 - 18:10

ну 50% уже за, но чем больше, ием лучше. каждый имеет право голоса в принятии решений.
  • _Рижанка_, Kotyara и Jasana это нравится

#5 13-й

13-й

    Новичок

  • Пользователи
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 26 October 2016 - 13:12

FYI
"14. До компетенції правління належать:
...
- реалізація прав Об’єднання, визначених абзацами 14 - 18 пункту 4 розділу ІІ цього Статуту;"
 
Дивимось пункт 4 розділу ІІ цього Статуту:
"II. Мета створення, завдання та предмет діяльності Об’єднання
4. Об’єднання має право відповідно до законодавства та цього Статуту:
...
- виступати засновником (учасником) інших юридичних осіб."     - це останній абзац 4 пункту ІІ розділу і він там 17-й. Абзац №18?


#6 13-й

13-й

    Новичок

  • Пользователи
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 26 October 2016 - 13:17

А взагалі цей останній пункт "виступати засновником (учасником) інших юридичних осіб" не дуже вписується в компетенцію правління. 
Згідно пункту 3 розділу ІІІ цього статуту (а також згідно закону Про ОСББ № 2866-III звідки пункт Статуту фактично продубльовано) :
"3. До виключної компетенції загальних зборів належать:
...
- прийняття рішень про заснування інших юридичних осіб або участь у товариствах;
- прийняття рішень про припинення Об’єднання, приєднання до нього або виділ із нього
інших юридичних осіб."
 
Можна дискутувати, що "виступати засновником (учасником)" і "прийняття рішень про заснування/участь/припинення" це не одне і те саме, та вже ж звучить мутно.
Не те щоб мене це хвилювало, просто цікаво, за доданням цього пункту до компетенції правління стояла якась ідея, чи це наслідок копіпасти (оскільки текст цього пункту також продубльований з закону Про ОСББ № 2866-III).

  • Malavit это нравится

#7 ussd

ussd

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 602 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 October 2016 - 17:19

1) Ctl+C--->Ctl+V з типового статуту з рекомендованими USAID уточненнями (можу надіслати PDF-ку, з якої перекидав).

2) Пункт 4 розділу ІІ повністю повторює зміст ст. ст. 16, 17 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку». В ньому таки 18 абзаців. Просто перший абзац, який ви не врахували - це "Об’єднання має право відповідно до законодавства та цього Статуту:"


  • Max&Oksana это нравится

#8 13-й

13-й

    Новичок

  • Пользователи
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 27 October 2016 - 01:26

Цікаво виходить, якщо ми просто посилаємось на пункт 4, то цитуємо:
"4. Об’єднання має право відповідно до законодавства та цього Статуту:"
І якщо посилаємось на абзац 1-й пункту 4-го, то також цитуємо:
"4. Об’єднання має право відповідно до законодавства та цього Статуту:"
 
У законі цей текст не є окремим пунктом, а входить на одному рівні з іншими абзацами в Статтю 16, тому там все логічно:
"Стаття 16. Права об’єднання 
     Об’єднання  має  право відповідно до законодавства та статуту 
об’єднання: 
     утворювати органи управління, визначати умови та розмір плати 
за їхню діяльність; ...;" 
 
Глянув Типовий статут з USAID уточненнями і там є це посилання "визначених абзацами 14 - 18 пункту 4 розділу ІІ". Не знаю, що таке USAID, але абревіатура звучить серйозно.
Я думав хтось з жителів будинку дописував ті пункти до Типового статуту і не догледів нумерацію.
В будь-якому випадку якщо справа дійде до реєстрації, то там на це навряд чи хтось буде звертати увагу. 


#9 Гость_Рижская_*

Гость_Рижская_*
  • Гости

Отправлено 23 December 2016 - 20:31

На собрании не было возможности присутствовать.
Активные деятели, распишите что входит в стоимость 4грн за 1 кв.м.утримання будинку та територии?
Были восторженные крики,что все будет хорошо в доме,после создания осбб, судя по додатку до протоколу-мало что изменится. И то ли еще будет...
П.С.жители дома, а не жэк.

#10 Malavit

Malavit

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 161 сообщений

Отправлено 23 December 2016 - 21:10

На собрании не было возможности присутствовать.
Активные деятели, распишите что входит в стоимость 4грн за 1 кв.м.утримання будинку та територии?
Были восторженные крики,что все будет хорошо в доме,после создания осбб, судя по додатку до протоколу-мало что изменится. И то ли еще будет...
П.С.жители дома, а не жэк.

А вы зарегистрируйтесь на сайте, оформите форму для закрытой части форума и там все прочитаете :) вы ж жители дома, а не жэк, вам подсилу это сделать :)
  • Артур, Юрий, _Рижанка_ и 2 другим это нравится

#11 ussd

ussd

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 602 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 24 December 2016 - 00:22

Неприємно читати "восторженные крики", "активные деятели", "то ли еще будет" - можу відповісти в тому ж стилі, але спробую бути конструктивним.

Навіть тут, у відкритій частині форуму, лежить презентація, на якій були побудовані збори 17 грудня.

http://www.slideshar...172016-70028227

 

Там є чітка відповідь на ваше запитання. Додаткова інформація - у закритій частині, або надайте свій телефон - я знайду час і поясню особисто. 

А тепер дозвольте зустрічне запитання: ви помітили 4 грн за утримання будинку (До речі, новий тариф ЖЕК, вже завтерджений КМДА - 4,03 грн і він НЕ враховує нової мінімальної зарплати, березневого підвищення ціни електроенергії для технологічних потреб будинку з 1,29 до 1,68 грн закВт*г. А в нас все це враховано!), а чи помітили ви тариф ОСББ на опалення на рівні 1000 грн, замість ЖЕКівських 1086,41 грн за Гкал? 


  • Артур, Юрий, _Рижанка_ и 5 другим это нравится

#12 _Рижанка_

_Рижанка_

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 465 сообщений

Отправлено 24 December 2016 - 02:36

Рома, хіба не видно, що це провокатор завітав;).
Тільки видно жовч дуже йде, бо на закритий форум треба дані давати, а це ж палучаєцца свєтится придецца:)
  • Malavit это нравится

#13 Кирилл

Кирилл

    Продвинутый пользователь

  • Жильцы дома
  • PipPipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 25 December 2016 - 00:35

Может надо сделать так что если человек не зарегистрировался у него небыло возможности писать на форуме?
  • _Рижанка_ и const это нравится




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных